Mi jelent a Holiday üzemmód a hűtő-fagyasztószekrényben?
Megoldás
- Holiday mód:
- A Holiday funkcióval minimális energiafogyasztás mellett optimális teljesítményt nyújt a hűtő olyankor is, amikor napokig használaton kívül van.
- Olyan hőmérsékletet biztosít (15°), amely annyira alacsony, hogy megakadályozza a szagképződést és a baktériumok elszaporodását.
- A fagyasztó hőmérséklete nem változik.
Hasznos volt ez a cikk?
Kapcsolódó cikkek
- Mi az optimális hőmérséklet a hűtőben / fagyasztóban?
- Hogyan lehet használni a „power cool” és a „power freeze” funkciókat?
- A hűtőszekrény kijelzője az E10 kódot mutatja
- Felfmelegedik a hűtőszekrény fala vagy oldala működés közben
- A fagyasztóm alján jég képződik
- A hűtőszekrényen sérülés, repedés, karcolás vagy lyuk van
- A hűtő / fagyasztó nem működik
- A hűtőszekrény hőmérséklete túl alacsony
- A hűtő-fagyasztó ajtaját nehezen lehet kinyitni
- Miért jegesedik a hűtőm?